DOCHEMA s.r.o.
Olomoucká 67/349
571 01 Moravská Třebová
tel./fax: + 420 461 312 725,
+ 420 461 318 074
www.dochema.cz 


:: představení firmy

Firma DOCHEMA s.r.o. vznikla v polovině roku 2003 jako nástupce sdružení D&Z - CHEMIE, které v oblasti výroby drogistického sortimentu působilo od roku 1995. Vlastní výrobní prostory se nacházejí v průmyslové části Moravské Třebové na příjezdu od Olomouce na rozloze 15 000 m2. Výrobní činnost firmy obsahuje tekutý i práškový program. Hlavními vyráběnými produkty jsou čisticí a odmašťovací , prací a avivážní prostředky, průmyslové odmašťovače, kosmetické výrobky a superkoncentráty.

V rámci dynamického rozvoje se firma neustále rozšiřuje o vlastní výrobní prostory, moderní výrobní technologie atd. V současné době disponuje firma špičkovou výrobní linkou pro výrobu a balení práškových produktů s maximálním výkonem. Mezi další technologie patří linky na výrobu, plnění, balení a etiketování tekutých, gelovitých a pastovitých produktů s možností plnění do lahví, kelímků, dóz atd. Od začátku výroby nedochází k mechanickému přejímání receptur jiných výrobců nebo výrobců surovin, ale k vývoji vlastních receptur a technologických postupů. Tam, kde vlastní vývojové kapacity nestačí firma spolupracuje s výzkumnými pracovišti v ČR. Protože má DOCHEMA s.r.o. vlastní vývojové kapacity může velice pružně reagovat na specifické požadavky zákazníků a dodat jim výrobky dle jejich přání formou privátních značek. Tato forma výroby se vedle vlastních značek u DOCHEMA s.r.o. velmi rychle rozšiřuje.

Firma DOCHEMA s.r.o. se snaží zaujmout zákazníky perfektním servisem, krátkými dodacími lhůtami, kvalitou a širokým sortimentem v několika cenových hladinách. Neustálé rozšiřování sortimentu je doprovázeno inovací obalů a etiket s využitím nejnovějších vstupních surovin pro náplně a to vše při vysoké kvalitě a nízké ceně, která zákazníka mile překvapí. Neustálým zvyšováním výroby si firma zajišťuje stále výhodnější podmínky pro nákup vstupních surovin a komponentů potřebných k výrobě. V neposlední řadě je to i zvyšování produktivity práce. Pracovníci firmy se těší na současnou i další spolupráci.

Motto „Ideální výrobky pro Vaši domácnost“

Design & code by GOLEM GROUP s.r.o.